Zapraszamy do naszego sklepu

naturalis-sklep.produktynaturalne.pl

Produkty

Firma Produkty Naturalne s.c. ma swoje korzenie w polskiej spółce farmaceutycznej.

Jako samodzielny podmiot istniejemy od 2003 r. Cechuje nas bogate doświadczenie, profesjonalizm i nieustanna chęć doskonalenia umiejętności i procesów produkcyjnych.  

Bazując na sprawdzonych surowcach roślinnych wytwarzamy głównie kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała.  Priorytetem dla nas jest utrzymywanie najwyższej jakości produktów.  Stosowane przez nas technologie oraz nowatorskie receptury są źródłem rosnącego zainteresowania klientów, którzy cenią bezpieczeństwo w połączeniu z innowacyjnością i wysoką jakością.  

W naszej pracy bazujemy na sprawdzonych naturalnych surowcach roślinnych. Badania naukowe potwierdzają ich wysoką skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Ulubionym surowcem jest "dziewiczy" olej z nasion wiesiołka, bogaty w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, który nie tylko pielęgnuje skórę ale również łagodzi objawy nadwrażliwości i alergii.

Antocyjany aroniowe wzmacniają kruche naczynka krwionośne i są bardzo silnym naturalnym antyutleniaczem. Betulina brzozowa  pobudza syntezę kolagenu i elastyny, co poprawia napięcie i kontur twarzy. Witamina E wspomaga utrzymanie elastyczności skóry, zapobiega starzeniu i powstawaniu zmarszczek.

Nasze kosmetyki zawierają oleje i ekstrakty roślinne, olejki eteryczne i inne sprawdzone składniki pielęgnujące urodę.

Proces produkcji w naszej firmie jest ceryfikowany na zgodność ze standardem EN ISO 22716

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

 

 

Copyright © ProduktyNaturalne.pl - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl