Usługi

Produkty naturalne naturalis 

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane produkcją kosmetyków pielęgnacyjnych. Realizujemy zarówno duże, jak i nawet najmniejsze zlecenia.

Oferujemy szeroki zakres usług produkcyjnych na zlecenie oraz PRIVATE LABEL.

 

Wytwarzanie produktów odbywa się zgodnie ze standardami GMP.

 

Oferujemy usługi na każdym etapie powstawania produktu oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

 

Produkty naturalne Stworzenie receptury i technologii produkcji

Nasze Laboratorium R&D z pełną pasji i zaangażowania kadrą opracowuje receptury produktów oraz technologie produkcji. Śledzimy najnowsze trendy i utrzymujemy kontakty z czołowymi światowymi dostawcami. Dostosowujemy się do oczekiwań i indywidualnych potrzeb klientów, a w procesie powstawania formuł służymy radą i wspieramy naszym doświadczeniem.

 

Produkty naturalne Dokumentacja

Przygotowujemy kompletną dokumentację do wprowadzenia wyrobu na rynek zgodnie z obowiązującymi przepisami. Współpracujemy z certyfikowanym laboratorium zewnętrznym w zakresie:

  • badań aplikacyjnych i aparaturowych,
  • badań dermatologicznych,
  • badań mikrobiologicznych.

 

Produkty naturalne Produkcja mas kosmetycznych

Posiadamy dobrze wyposażony dział produkcyjny z procesorami do produkcji różnych formuł kosmetyków pielęgnacyjnych: kremów, emulsji, żeli, maseł, maści, olejków, płynów i pomadek. Park maszynowy pozwala na produkcję mas kosmetycznych w ilościach dopasowanych do oczekiwań klienta. Produkcja odbywa się w rygorystycznych warunkach potwierdzonych certyfikatem GMP przez wykwalifikowany i regularnie szkolony personel. Na bieżąco przeprowadzane są badania surowców przed zwolnieniem na produkcję oraz mas kosmetycznych przed zwolnieniem do konfekcjonowania w opakowania bezpośrednie.

 

Produkty naturalne Konfekcjonowanie

Wytworzone lub powierzone masy kosmetyczne konfekcjonujemy w słoiki, butelki i tuby. Opakowane produkty mogą być etykietowane, pakowane w opakowanie jednostkowe, foliowane oraz pakowane w opakowania zbiorcze. System kontroli przeprowadzanych przez pracowników produkcji pod stałym nadzorem Działu Kontroli i Zapewnienia Jakości sprawia, że produkt gotowy  spełnia najwyższe wymagania.

 

Produkty naturalne Magazynowanie i logistyka

Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w centralnej Polsce przy głównych szlakach logistycznych. Nadzorowane magazyny z systemami wysokiego składowania pozwalają na bezpieczne przechowywanie powierzonych surowców i opakowań. Wytworzone produkty wysyłamy do wskazanych magazynów transportem całopojazdowym lub drobnicowym.

 

KONTAKT:

 Angelika Chałas

 + 42 225 27 98

 angelika.chalas@produktynaturalne.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl